-
Аромат Аромат
-
Благоухания духов
-
масло благоуханием духов
-
Ароматы от свечей
-
Ароматы для шампуней
-
Ароматы для мытья тела
-
Ароматы для стиральных средств
-
Ароматические ароматы
-
Диффузные ароматизаторы
-
благоухания мыла
-
Ароматы для освежения воздуха
-
Ароматы напитков
-
Сладкие ароматы
-
Ароматы мороженого
-
Ароматы пекарни
-
Ароматы зубной пасты
High Quality Arabic Brand Perfume Essence Oil For Perfume Making
| Место происхождения | Гуандун |
|---|---|
| Фирменное наименование | ZHENIXIN |
| Сертификация | MSDS、HALAL、COA、IFRA、CNCA、CTS、ISO9001、ISO22000、26Allergens |
| Номер модели | Лида |
| Количество мин заказа | 1 кг |
| Цена | negotiate directly |
| Упаковывая детали | 1 кг/2 кг/5 кг/10 кг/25 кг/50 кг/200 кг |
| Время доставки | 7-10 рабочих дней |
| Условия оплаты | Т/Т, Вестерн Юнион, ПайПал |
| Поставка способности | 20000 килограмм/килограммов в месяц |
| Brand name | ZHENXIN | Срок годности | 1-3 года |
|---|---|---|---|
| Цвет | Светло-желтый | Сертификация | MSDS、HALAL、COA、IFRA、CNCA、CTS、ISO9001、ISO22000、26Allergens |
| От | Жидкое концентрированное масло | Срок поставки | 7 дней |
| Хранилище | Прохладное сухое место | Чистота | 100% чистый |
| Выделить | Arabic perfume essence oil,perfume making fragrance oil,branded Arabic perfume oil |
||
![]()
Product Specifiction:
| Product name | High Quality Arabic Brand Perfume Essence Oil For Perfume Making |
| Brand name | ZHENXIN |
| Form | Liquid concentrate oil |
| Type | Synthetic Flavour & Fragrance |
| Purity | 100% |
| Packing | 1kg/2kg / 5kg / 25kg / 50kg / 100kg / 200kg... |
| Shelf life | 1-3 Year |
| Add ratio | 10%-30% |
| Place of Origin | Guangdong, China |
Our Advantages:
* More than 16 years manufacturing experience;
Certifications:
![]()
Company Introduction:
![]()
Guangzhou Zhenxin Flavours&Fragrances Co.,Ltd. is established in 2010. It is a high technical company and located in Guangzhou Bonded Area of China.The company mainly produces about 6000 kind of flavours and 8000 kind of fragrances. Especially, We can produce more than 1200 kind of perfume fragrances.
Our company has a strong work team.They can help customers to copy the favorite products and develop new products according to customer demand. We provide market research, product development, application support, and after-sales service, holding ISO9001, ISO22000 and HALAL certifications. We supply COA, MSDS, IFRA and Allergen reports.
With an experienced and professional team, we have exported our products to many countries and regions all over the world. The scent of our perfume fragrance has a similarity of up to 99% with the aroma of the brand's perfume. We have over 9,000 customers worldwide, and 500 of them have requested us to replicate the fragrance. Our company is a well-known brand on Google and receives a high number of search hits.We welcome customers, business associations and friends from all parts of the world to contact us and seek cooperation for mutual benefits.
“Fragrances bring another layer to Life, they enhance every day’s experience”
![]()
Packing & Delivery:
Carton packing:
5kg per carton(1*5kg)size:20*18*35cm,0.013cbm
10kg per carton (1*10kg or 2*5kg ) size:40*18*35cm,0.025cbm
25kg per carton(1*25kg)size:34*33*48cm,0.054cbm
30kg per carton (6*5kg)size:45*40*35cm,0.063cbm
![]()
Feedback:
![]()
![]()

